Home kv Thor
Woensdag 23 januari 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Fiducia MW1 20:00 19:30 Matthias Kuiken

 

Zaterdag 26 januari 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Amsterdam 1 20:20 19:15  
THOR 2 - Hebbes 2 21:30 20:45  
THOR 3 - Badhoevedorp 3 19:10 18:15 Cornelis Richter
THOR A1 - Luno A2 18:00 17:00 Joanie Catsburg
THOR A2 - SKF A5 10:45 10:00 Sylvana van Schaijk
THOR C1 - Atlantis C2 09:45 09:00 Harmjan van de Wetering
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Fiducia B4 - THOR B1 12:00 11:15 Vleuten - Europahal
SGV E2 - THOR E1 11:30 10:15 Culemborg - Interwey
SKF E6 - THOR E2 10:00 08:45 Veenendaal - SKF-hal

 

Dinsdag 29 januari 2019
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Atlantis MW1 - THOR MW1 21:00 20:00 Mijdrecht - De Phoenix

 

Zaterdag 2 februari 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR B1 - Dalto B3 14:00 13:15 Damian van der Neut
THOR E1 - Huizen E1 13:00 12:30 Judith Kok
THOR E2 - Fortissimo E4 13:00 12:30 Simone van der Sluijs
THOR F1 - Oranje Nassau F1 13:00 12:30 Damaris Kuiken
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Fluks 1 - THOR 1 16:50 i.o.o. Noordwijk ZH - Duinwetering
Synergo 4 - THOR 2 19:30 i.o.o. Utrecht - Loevenhoutsedijk
OVVO A3 - THOR A1 12:15 11:00 Maarssen - OVVO-hal
Animo A3 - THOR A2 16:35 15:20 Geldermalsen - De Randhorst

 

Woensdag 6 februari 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 2 - Nova 3 20:00 19:30  

 

Zaterdag 9 februari 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - De Corvers 1 20:20 19:15  
THOR 3 - EKVA 5 19:10 18:15 Arie van 't Hoog
THOR A1 - ESDO A1 18:00 17:00 Benjamin Gerritsen
THOR A2 - Victum A3 10:50 10:10 Samantha Catsburg
THOR C1 - De Corvers C1 09:45 09:00 Sylvana van Schaijk
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Korbis B2 - THOR B1 16:00 14:45 Waddinxveen - De Dreef
RDZ E1 - THOR E1 12:15 11:00 Zeist - Dijnselburg
RDZ E2 - THOR E2 12:15 11:00 Zeist - Dijnselburg

 

Woensdag 13 februari 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Gemini MW1 20:00 19:30 Harald van Dongen

 

Zaterdag 16 februari 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR B1 - De Corvers B2 11:00 10:15 Lars Catsburg
THOR E1 - Tweemaal Zes E1 10:00 09:30 Wout van Zaale
THOR E2 - OVVO E7 10:00 09:30 Jochem Kaper
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
SGV 2 - THOR 2 16:00 i.o.o. Culemborg - Interwey
HKC (U) A2 - THOR A2 11:15 10:15 Utrecht - Hoograven
Fortissimo C3 - THOR C1 13:10 12:10 IJsselstein - De Oever

 

Zaterdag 2 maart 2019
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
KVA 6 - THOR 3 17:40 i.o.o. Amstelveen - De Nieuwe Bankras
Het Bosch C2 - THOR C1 13:00 11:45 Meerkerk - De Linde

 

Woensdag 6 maart 2019
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
OVVO MW2 - THOR MW1 20:00 19:00 Maarssen - OVVO-hal

 

Zaterdag 9 maart 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - SDO (H) 1 16:20 15:15  
THOR 2 - Atlantis 3 15:05 14:15  
THOR 3 - Tweemaal Zes 4 13:55 13:00 Lars Catsburg
THOR A1 - SDO A2 12:45 12:00 Cornelis Richter
THOR C1 - EKVA C3 11:45 11:00 Koen Stuurman
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Tiel '72 A3 - THOR A2 14:55 13:40 Tiel - Westroyenhal
Atlantis B2 - THOR B1 13:00 12:00 Mijdrecht - De Phoenix
Fiducia E1 - THOR E1 10:00 09:15 Vleuten - Europahal
Synergo E3 - THOR E2 09:00 08:10 Utrecht - Loevenhoutsedijk
DKV Victoria F2 - THOR F1 09:00 08:00 Diemen - Diemen Sporthal

 

Woensdag 13 maart 2019
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Koveni MW2 - THOR MW1 21:00 20:00 Nieuwegein - 't Veerhuis

 

Zaterdag 16 maart 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR E1 - DOS (W) E1 11:00 10:30 Elin van Bemmel
THOR E2 - Fiducia E3 11:00 10:30 Simone van der Sluijs
THOR F1 - KVA F2 11:00 10:30 Karin Bruijne
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
DOC 1 - THOR 1 18:00 i.o.o. Bussum - Zandzee
Swift (A) 4 - THOR 2 19:10 i.o.o. Amsterdam - Oostenburg
RDZ A1 - THOR A1 15:20 14:10 Zeist - Dijnselburg

 

Woensdag 20 maart 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Sp.Wt/Amsterdam MW1 20:00 19:30 Harry van Bemmel

 

Zaterdag 23 maart 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Vlug & Vaardig 1 16:20 15:15  
THOR 2 - Antilopen 5 15:05 14:15  
THOR 3 - Vlug & Vaardig 2 13:50 13:00 Matthias Kuiken
THOR A1 - Fortissimo A3 12:40 12:00 Dylan Burggraaff
THOR A2 - Tiel '72 A3 11:30 10:45 Sylvana van Schaijk
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Woudenberg E3 - THOR E2 10:00 08:50 Woudenberg - De Camp
Tempo F3 - THOR F1 09:00 07:45 Alphen a/d Rijn - Limeshallen

 

Woensdag 27 maart 2019
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Fiducia MW1 - THOR MW1 20:00 19:15 Vleuten - Cultuurcampus

 

Zaterdag 30 maart 2019
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR B1 - Fiducia B4 19:00 18:15 Arie van 't Hoog
THOR E1 - SGV E2 18:00 17:30 Judith Kok
THOR E2 - SKF E6 18:00 17:30 Damaris Kuiken
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sporthal
Amsterdam 1 - THOR 1 14:10 i.o.o. Amsterdam - Hogendorp
Hebbes 2 - THOR 2 15:05 i.o.o. Vleuten - Weide Wereld
Badhoevedorp 3 - THOR 3 14:15 i.o.o. Badhoevedorp - Calandlyceum
Luno A2 - THOR A1 17:15 16:10 Linschoten - De Vaart
SKF A5 - THOR A2 16:10 15:00 Veenendaal - SKF-hal
Atlantis C2 - THOR C1 11:00 10:00 Mijdrecht - De Phoenix

 

Agenda

Geen evenementen

Zaaldienst

Taken Zaaldienst

Zaterdag 26 januari 2019

09:45 - 12:00 : Tess Vergeer
18:00 - 20:30 : Samantha Catsburg
20:30 - 23:00 : Arja van Vliet

Uitslagen

Vlug&Vaardig 1 - THOR 1 17 - 16
Antilopen 5 - THOR 2 11 - 15
Vlug&Vaardig 2 - THOR 3 17 - 9
Sp. West  MW1 - THOR MW1 12 - 16
Fortissimo A3 - THOR A1 7 - 17
VIKO A1 - THOR A2 17 - 12
THOR B1 - Reflex B1 5 - 6
THOR E2 - Woudenberg E3 6 - 1
THOR F1 - Tempo F3 6 - 3

realisatie: oscreative webdesign