Home kv Thor
Woensdag 25 april 2018
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Victum MW1 20:15 19:45 Harald van Dongen

 

Donderdag 26 april 2018
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - ESDO 1 20:00 19:00  

 

Zaterdag 28 april 2018
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR C1 - Synergo C3 10:30 10:00 Sylvana van Schaik
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sportpark
De Corvers 1 - THOR 1 15:30 i.o.o. Hilversum - Corverskuil
Antilopen 5 - THOR 2 14:00 i.o.o. Leusden - Burg. Buiningpark

 

Zaterdag 5 mei 2018
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 2 - DWS 2 14:00 13:00  

 

Zaterdag 12 mei 2018
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Wolderwijd 1 15:30 14:00  
THOR 2 - Telstar 3 14:00 13:00  
THOR 3 - Reflex 1 16:00 15:15 Arie van 't Hoog
THOR A1 - De Corvers A1 11:00 10:00 Matthias Kuiken
THOR E1 - SDO E1 10:30 10:00 Damian van der Neut
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sportpark
De Vinken B1 - THOR B1 12:40 11:30 Vinkeveen - Molmhoek
Atlantis D2 - THOR D1 10:00 09:00 Mijdrecht - Gem.sportpark
Luno F1 - THOR F1 10:00 09:15 Linschoten - Rapijnen

 

Woensdag 16 mei 2018
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sportpark
Reeuwijk MW1 - THOR MW1 20:00 19:00 Reeuwijk - Groene Zoom

 

Woensdag 23 mei 2018
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - HKC (U) MW1 20:15 19:45 Harald van Dongen

 

Zaterdag 26 mei 2018
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - DKV (IJ) 1 15:30 14:00  
THOR 2 - Hebbes 2 14:00 13:00  
THOR A1 - Fiducia A2 12:30 11:30 Benjamin Gerritsen
THOR C1 - Fiducia C2 11:15 10:30 Patrick Nap
THOR D1 - Tempo D4 10:15 09:45 Harmjan van de Wetering
THOR F1 - Tweemaal Zes F1 10:45 10:15 Fleur van den Bosch
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sportpark
SDO 5 - THOR 3 13:55 13:00 Kamerik - Mijzijde
Fiducia B3 - THOR B1 14:45 13:45 Vleuten - Fletiomare Oost
ESDO E1 - THOR E1 09:00 08:15 Kockengen - kv ESDO

 

Zaterdag 2 juni 2018
Thuis Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 3 - Fiducia 5 12:30 11:45 Rudy van Bemmel
THOR B1 - Luno B2 11:15 10:30 Dylan Burggraaff
THOR E1 - OVVO E1 10:00 09:30 Judith Kok
Uit Aanvang Vertrek Plaats - Sportpark
Fluks 1 - THOR 1 15:30 i.o.o. Noordwijk - kv Fluks
DVO 6 - THOR 2 14:00 i.o.o. Bennekom - Eikelhof
ESDO A1 - THOR A1 12:30 11:30 Kockengen - kv ESDO
Luno C1 - THOR C1 12:00 11:00 Linschoten - Rapijnen
Fiducia D3 - THOR D1 09:30 08:45 Vleuten - Fletiomare Oost
Het Bosch F1 - THOR F1 10:00 09:00 Lexmond - kv Het Bosch

 

Agenda

Algemene Ledenvergadering
ma mei 14
Schoolkorfbal/Spelletjesochtend
za juni 16 @10:00 - 12:00

Kantinezaken

Donderdag 28 april 2018

Kantinedienst:
19:00 - 22:00 : Lars & Demi

Donderdag 3 mei 2018

Schoonmaken: THOR 1

Zaterdag 5 mei  2018

Kantinedienst:
13:00 - 15:00 : Lieke & Linde
15:00 - 17:00 : Simone & Sylvana

Uitslagen

DOC 1 - THOR 1 4 - 10
Synergo 6 - THOR 2 18 - 18
Reflex 1 - THOR 3 15 - 8
Victum MW1 - THOR MW1 23 - 16
Corvers A1 - THOR A1 16 - 11
THOR B1 - Vinken B1 7 - 9
Synergo C3 - THOR C1 4 - 3
THOR D1 - Atlantis D2 4 - 2
SDO E1 - THOR E1 16 - 4
THOR F1 - Luno F1 18 - 7

realisatie: oscreative webdesign