Op deze pagina staan voor de veldcompetitie de vertrektijden en de scheidsrechters.

Het totale programma met tegenstanders vind je onder het menu-item Competitie. Klik op het menu en zoek eerst bij 'Vereniging' naar 'Thor (H)'. Klik daar op de wedstrijd voor extra informatie, zoals de routebeschrijving.

Of download de KNKV app.

Woensdag 28 februari 2024

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR C2 - De Eemvogels C1 19:00 uur 18:30 uur Corinda Kok

Zaterdag 2 maart 2024

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - RDZ 1 17:50 uur 16:50 uur
THOR 2 - HKC (U) 6 19:00 uur 18:00 uur Harry van Bemmel
THOR A1 - EKVA A2 16:30 uur 15:45 uur Yvonne van der Sluijs
THOR C1 - Tweemaal Zes C1 11:00 uur 10:30 uur Josse van Bemmel
THOR D1 - HKC (U) D2 10:00 uur 09:30 uur Linde Komduur
THOR E2 - Fortissimo E2 09:00 uur 08:30 uur Pitou Perdon
THOR F1 - Tweemaal Zes F2 09:00 uur 08:30 uur Sjoerd Kaper

Zaaldiensten

09:00 - 12:00 uur Jochem Kaper
16:30 - 18:30 uur Petra Catsburg
18:30 - 20:15 uur Marc Veldhuizen

Woensdag 6 maart 2024

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Tweemaal Zes MW1 20:00 uur 19:30 uur Jan Roel Heuvelman

Zaterdag 9 maart 2024

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Hebbes 1 18:30 uur 17:30 uur
THOR 2 - MIA 6 19:40 uur 18:40 uur Dylan Burggraaff
THOR E1 - Fortissimo E3 12:00 uur 11:30 uur Madelon Burggraaf

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Woudenberg C2 - THOR C1 10:00 uur 09:00 uur Woudenberg / De Camp

Zaaldiensten

12:00 - 13:00 uur Lisa van 't Hoog
18:30 - 21:00 uur Leonie Scharrenburg

Woensdag 13 maart 2024

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Tempo MW3 20:00 uur 19:30 uur Jesse Plomp

Zaterdag 16 maart 2024

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
De Corvers 1 - THOR 1 13:55 uur i.o.o. Hilversum / Kerkelanden
Atlantis 5 - THOR 2 13:15 uur 12:15 uur Mijdrecht / De Phoenix
SGV A2 - THOR A1 12:15 uur 11:00 uur Culemborg / Interwey
VIKO C1 - THOR C1 13:30 uur 12:45 uur Vianen / Helsdingen
De Corvers C1 - THOR C2 12:40 uur 11:45 uur Hilversum / Kerkelanden
Midlandia D1 - THOR D1 10:45 uur 10:00 uur Bunnik / De Tol
OVVO E1 - THOR E1 10:00 uur 09:00 uur Maarssen / OVVO-hal
SDO E2 - THOR E2 10:00 uur 09:15 uur Kamerik / De Schulenburch
ESDO F1 - THOR F1 10:00 uur 09:15 uur Kockengen / Sporthal Kockengen

Dinsdag (!!) 19 maart 2024

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Atlantis MW1 - THOR MW1 20:15 uur 19:15 uur Mijdrecht / De Phoenix

Zaterdag 23 maart 2024

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Synergo 9 - THOR 2 13:45 uur 12:40 uur Utrecht / De Loevenhout