Op deze pagina staan voor de veldcompetitie de vertrektijden en de scheidsrechters.

Het totale programma met tegenstanders vind je onder het menu-item Competitie. Klik op het menu en zoek eerst bij 'Vereniging' naar 'Thor (H)'. Klik daar op de wedstrijd voor extra informatie, zoals de routebeschrijving.

Of download de KNKV app.

Woensdag 7 december 2022

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Amsterdam MW1 20:00 uur 19:30 uur Marc Veldhuizen

Zaterdag 10 december 2022

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Madjoe 1 - THOR 1 17:30 uur i.o.o Rijnsburg / Middelmors
DOS (W) 3 - THOR 2 21:05 uur 19:45 uur Maartensdijk / De Vierstee
KCD A1 - THOR A1 12:00 uur 10:50 uur Doorn / Steinheim
Victum C3 - THOR C1 13:25 uur 12:25 uur Houten / Weteringhoek
De Vinken D3 - THOR D1 14:15 uur 13:15 uur Vinkeveen / De Boei
Tweemaal Zes E1 - THOR E1 13:30 uur 12:30 uur Maartensdijk / De Vierstee
De Vinken E2 - THOR E2 11:00 uur 10:00 uur Vinkeveen / De Boei
Woudenberg F2 - THOR F1 10:00 uur 09:00 uur Woudenberg / De Camp

Zaterdag 17 december 2022

Zaaldienst

09:45 - 12:00 uur Karlijn de Groot
12:00 - 14:00 uur Yvonne van der Sluijs
14:00 - 16:30 uur Lida van 't Hoog

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Fluks 1 14:10 uur 13:00 uur
THOR 2 - Hebbes 3 15:20 uur 14:30 uur John Naborn
THOR C1 - SKF C4 13:00 uur 12:30 uur Linde Komduur
THOR D1 - Synergo D2 12:00 uur 11:30 uur Demi van 't Hoog
THOR E1 - Dalto E3 10:00 uur 09:30 uur Demi de Jong
THOR E2 - Victum E3 11:00 uur 10:30 uur Yvonne v.d. Sluijs
THOR E3 - SDO E4 10:00 uur 09:30 uur Bastiaan Naborn
THOR F1 - Atlantis F2 11:00 uur 10:30 uur Emma Kok

Zaterdag 7 januari 2023

Zaaldienst

10:45 - 13:15 uur Lars Catsburg

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR A1 - KCD A1 12:00 uur 11:15 uur Manon Gerritsen
THOR D1 - De Vinken D3 11:00 uur 10:30 uur Bianca van Leeuwen

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Viko E1 - THOR E1 10:00 uru 09:00 uur Vianen / Hesdingen

Woensdag 11 januari 2023

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Hebbes MW1 20:00 uur 19:30 uur Matthias Kuiken

Zaterdag 14 januari 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Atlantis 5 - THOR 2 13:15 uur 12:10 uur Midrecht / De Phoenix
Telstar A2 - THOR A1 19:00 uur 17:45 uur Hoevelaken / De Slag
Fortissimo C2 - THOR C1 11:10 uur 10:15 uur IJsselstein / De Oever
Dalto D3 - THOR D1 09:00 uur 08:10 uur Driebergen / Hoenderdaal
Victum E2 - THOR E1 09:00 uur 08:10 uur Houten / Weteringhoek
Synergo E3 - THOR E2 10:00 uur 09:10 uur Utrecht / De Loevenhout
Victum E4 - THOR E3 09:00 uur 08:10 uur Houten / Weteringhoek
RDZ F1 - THOR F1 11:15 uur 10:25 uur Zeist / Dijnselburg

Woensdag 18 januari 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Midlandia MW1 - THOR MW1 20:15 uur 19:15 uur Bunnik / De Tol

Zaterdag 21 januari 2023

Zaaldienst

08:45 - 12:00 uur Jan-Roel Heuvelman
16:15 - 18:30 uur Judith Kok
18:30 - 21:00 uur Jaap van Veen

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Gemini 1 18:45 uur 17:30 uur
THOR 2 - SDO 6 19:55 uur 19:00 uur Harry van Bemmel
THOR A1 - MIA A3 17:30 uur 16:45 uur Marc Veldhuizen
THOR C1 - Nova C1 16:30 uur 16:00 uur Manon Gerritsen
THOR D1 - Viking D1 11:00 uur 10:30 uur Jesse Plomp
THOR E1 - Koveni E1 10:00 uur 09:30 uur Elin van Bemmel
THOR E2 - OVVO E2 09:00 uur 08:30 uur Bastiaan Naborn
THOR E3 - OVVO E3 09:00 uur 08:30 uur Linde Komduur
THOR F1 - Nova F3 10:00 uur 09:30 uur Madelon Burggraaf

Woensdag 25 januari 2023

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Victum MW1 20:00 uur 19:30 uur Dylan Burggraaff

Zaterdag 28 januari 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Paal Centraal 1 - THOR 1 19:50 uur i.o.o. Delft / Tu Delft
Koveni A1 - THOR A1 11:30 uur 10:30 uur Nieuwegein / 't Veerhuis
Koveni C1 - THOR C1 15:30 uur 14:30 uur Nieuwegein / 't Veerhuis
Dalto E4 / THOR E3 09:00 uur 08:10 uur Driebergen / Hoienderdaal
De Vinken F2 - THOR F1 10:00 uur 09:10 uur Vinkeveen / De Boei

Woensdag 1 februari 2023

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Atlantis MW2 20:00 uur 19:30 uur Marc Veldhuizen

Zaterdag 4 februari 2023

Zaaldienst

09:45 - 12:00 uur Lisa van 't Hoog
16:15 - 18:00 uur Leomnie Scharrenburg
18:00 - 20:00 uur Simone van der Sluijs

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Korbis 1 17:40 uur 17:30 uur
THOR 2 - MIA 6 18:50 uur 18:00 uur John Naborn
THOR A1 - Tweemaal Zes A2 16:30 uur 15:45 uur Dylan Burggraaff
THOR D1 - Dalto D3 11:00 uur 10:30 uur Jesse Plomp
THOR E2 - Luno E2 10:00 uur 09:30 uur Elin van Bemmel
THOR E3 - Luno E3 10:00 uur 09:30 uur Sjoerd Kaper
THOR F1 - Tweemaal Zes F3 10:00 uur 09:30 uur Emma Kok

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Dalto E3 - THOR E1 09:00 uur 08:10 uur Driebergen / Hoenderdaal

Woensdag 8 februari 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Tweemaal Zes MW1 - THOR MW1 20:45 uur 19:45 uur Maartensdijk / De Vierstee

Zaterdag 11 februari 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
ESDO 1 - THOR 1 18:00 uur i.o.o. Kockengen / Kockengen
Dalto 8 - THOR 2 20:20 uur 19:15 uur Driebergen / Hoenderdaal
EKVA A3 - THOR A1 13:55 uur 12:45 uur Almere / FBK hal
Arena C1 - THOR C1 13:15 uur 12:15 uur Rhenen / 't Gastland
Atlantis D2 - THOR D1 11:05 uur 10:05 uur Mijdrecht / De Phoenix
ESDO E1 - THOR E1 10:00 uur 09:15 uur Kockengen / Kockengen
Fortissimo E3 - THOR E3 09:00 uur 08:10 uur Ijsselstein / De Oever
ESDO F1 - THOR F1 10:00 uur 09:15 uur Kockengen / Kockengen

Woensdag 15 februari 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Amsterdam MW1 - THOR MW1 20:45 uur 19:30 uur Amsterdam / Hogendorp

Zaterdag 18 februari 2023

Zaaldienst

08:45 - 11:00 uur Jochem Kaper
11:00 - 13:30 uur Evelien Kok

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Gemini 1 11:00 uur 10:00 uur
THOR 2 - DOS (W) 3 12:10 uur 11:30 uur Matthias Kuiken
THOR C1 - Victum C3 10:00 uur 09:30 uur Yvonne v.d. Sluijs
THOR E1 - Tweemaal Zes E1 09:00 uur 08:30 uur Demi van 't Hoog
THOR E2 - De Vinken E2 09:00 uur 08:30 uur Demi de Jong
THOR F1 - Woudenberg F2 09:00 uur 08:30 uur Karlijn de Groot

Zaterdag 25 februari 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
SDO E2 - THOR E2 10:30 uur 09:45 uur Kamerik / De Schulenburch

Zaterdag 11 maart 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Fluks 1 - THOR 1 16:45 uur i.o.o. Noordwijk / Duinwetering
Hebbes 3 - THOR 2 11:00 uur 10:00 uur Utrecht / Olympos
Tweemaal Zes A2 - THOR A1 12:30 uur 11:30 uur Maartensdijk / De Vierstee
SKF C4 - THOR C1 15:10 uur 14:00 uur Veenendaal / SKF hal
Synergo D2 - THOR D1 12:00 uur 11:00 uur Utrecht / De Loevenhout
Victum E3 - THOR E2 09:00 uur 08:00 uur Houten / Weteringhoek
OVVO E3 - THOR E3 09:00 uur 08:10 uur Maarssen / OVVO-hal
Atlantis F2 - THOR F1 10:00 uur 09:00 uur Mijdrecht / De Phoenix

Woensdag 15 maart 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Hebbes MW1 - THOR MW1 20:30 uur 19:30 uur Utrecht / Olympos

Zaterdag 18 maart 2023

Zaaldienst

08:45 - 12:00 uur Bastiaan Naborn
16:30 - 18:45 uur Josse van Bemmel

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 2 - Atlantis 5 17:40 uur 17:00 uur Marc Veldhuizen
THOR A1 - Telstar A2 16:30 uur 15:45 uur Manon Gerritsen
THOR C1 - Fortissimo C2 11:00 uur 10:30 uur Lars Catsburg
THOR E1 - Victum E2 10:00 uur 09:30 uur Jan-Roel Heuvelman
THOR E2 - Synergo E3 10:00 uur 09:30 uur Linde Komduur
THOR E3 - Victum E4 09:00 uur 08:30 uur Demi de Jong
THOR F1 - RDZ F1 09:00 uur 08:30 uur Madelon Burggraaf

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Viko D1 - THOR D1 11:00 uur 10:00 uur Vianen / Helsdingen

Woensdag 22 maart 2022

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR MW1 - Midlandia MW1 20:00 uur 19:30 uur Matthias Kuiken

Zaterdag 25 maart 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Gemini 1 - THOR 1 18:35 uur i.o.o. Gouda / De Mammoet
SDO 6 - THOR 2 13:35 uur 12:30 uur Kamerik / De Schulenburch
Nova C1 - THOR C1 14:10 uur 13:10 uur De Bilt / HF Witte Centrum
Viking D1 - THOR D1 15:15 uur 14:10 uur Wijk bij Duurstede / Mariënhoeve West
Koveni E1 - THOR E1 13:30 uur 12:30 uur Nieuwegein / 't Veerhuis
OVVO E2 - THOR E2 10:00 uur 09:10 uur Maarssen / OVVO-hal
SDO E4 - THOR E3 10:30 uur 09:45 uur Kamerik / De Schulenburch
Nova F3 - THOR F1 11:10 uur 10:10 uur De Bilt / HF Witte Centrum

Woensdag 29 maart 2023

Uit

Wedstrijd Aanvang Vertrek Plaats / Sporthal
Victum MW1 - THOR MW1 21:15 uur 20:!5 uur Houten / Weteringhoek

Zaterdag 1 april 2023

Zaaldienst

08:45 - 12:00 uur Sjoerd Kaper
16:15 - 18:00 uur Elin van Bemmel
18:00 - 20:00 uur John Naborn

Thuis

Wedstrijd Aanvang Aanwezig Scheidsrechter
THOR 1 - Paal Centraal 1 18:50 uur 17:45 uur
THOR A1 - Koveni A1 17:30 uur 16:45 uur Lars Catsburg
THOR C1 - Koveni C1 16:30 uur 16:00 uur Manon Gerritsen
THOR D1 - Viko D1 11:00 uur 10:30 uur Marc Veldhuizen
THOR E1 - Viko E1 09:00 uur 08:30 uur Matthias Kuiken
THOR E2 - SDO E2 09:00 uur 08:30 uur Linde Komduur
THOR E3 - Dalto E4 10:00 uur 09:30 uur Dylan Burggraaff
THOR F1 - De Vinken F2 10:00 uur 09:30 uur Bianca van Leeuwen